Novinky

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

05.03.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

27.02.2021 Jarní prázdniny

AKCE ZRUŠENY :-(

24.02.2021 Letní tábory

Nabídka letních táborů a on-line přihlašování bude spuštěno v PÁ 26.2.2020 v 10:00 h. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Dnes je...

22.02.2021
DEN SESTERSTVÍ

Den sesterství je mezinárodním dnem přátelství. Určitě kolem sebe máte někoho, koho můžete nazývat přítelem. Tato osoba může být klidně rodičem, ale stejně tak sourozencem, kamarádkou přes ulici, kámošem ze školy. Právě dnes je důležité říct těmto lidem: "Je skvělé nebýt sám. Jsem rád, že tě mám."

Pokud máte možnost, udělejte si hezký den. Když ne dnes, třeba o víkendu. Připravili jsme pro Vás plán aktivit. Některé zvládnete sami, jiné s pomocí. Kousek níž najdete několik tipů na aktivity, které Vás budou určitě bavit. Některé můžete využít pro společné trávení volného času, jinými můžete udělat radost svému kamarádovi. Nachystali jsme pro Vás návody k aktivitám, které si můžete pustit níže.

Své příspěvky a zpětnou vazbu nám zasílejte na WhatsApp č. 778 099 547, email osvoboditelu@ddmastra.cz, označujte nás na Instagramu nebo dávejte #sesterstviddmastra nebo komentujte Facebook.


STYLOVÁ PÍSMENKAČOKOLÁDOVÉ BROWNIELOTUSOVÝ CHEESECAKENÁRAMKY PŘÁTELSTVÍ


SVÍCEN Z JUTOVÉHO PROVÁZKU


POSTAV SI BUNKR