Novinky

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

05.03.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

27.02.2021 Jarní prázdniny

AKCE ZRUŠENY :-(

24.02.2021 Letní tábory

Nabídka letních táborů a on-line přihlašování bude spuštěno v PÁ 26.2.2020 v 10:00 h. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Distanční výuka

20.02.2021
DISTANČNÍ VÝUKA TANEČNÍCH KROUŽKŮ

Vážení rodiče, milé děti, děkujeme! To, že s námi trávíte čas online, rozvíjíte dál své koníčky a zájmy, snažíte se být aktivní i v této náročné době, dává naší práci smysl!

heart

Iva, Markéta, Valerie, Monika, Julie, Ema a Nikola a občas hostující Karolína a Petra... tyto lektorky se scházejí s mladými tanečnicemi přes videohovorové platformy v rámci online setkávání tanečních kroužků DDM Astra. Některé tanečnice se připojují ze svých pokojíčků, jiné z obývacích pokojů, další se vybaví teplým oblečením a trsají s námi na dvorcích nebo zahradách. Ani jedna varianta není ideální, ale naštěstí je i tento způsob setkávání stejně osvěžující a přínosný, ba dokonce se v některých případech zasmějeme mnohem víc.
 

Od února jsme k tanečním videím, která od nás dostáváte s vysvětlenou choreografií, přidali ještě setkávání přes videohovorové platformy. Na těchto setkáních budeme jednotlivá videa rozebírat, vysvětlovat si nejasnosti a doladíme chybky.
Stále věříme, že bude možné vyrazit aspoň na jednu taneční soutěž fyzicky, avšak už teď víme, že se zúčastníme minimálně jedné online. Tak si držme pěsti! :)

Brzy ahoj, Iva