19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Jak voní Vánoce - vyhodnocení soutěže

13.01.2021

VÁNOČNÍ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ "JAK VONÍ VÁNOCE"

Od konce listopadu jste nám měli možnost posílat Vaše fotografie do fotografické soutěže „Jak voní Vánoce“ a pochlubit se, jak se na Vánoce připravujete.

Přišlo nám několik krásných fotek, za které moc děkujeme!
Některé nás rozesmály, některé navodily vánoční atmosféru a z některých na nás doslova dýchla vánoční vůně.

Jelikož jste se na fotografie nemohli dojít podívat přímo k nám do domečku na Osvoboditelů, připravili jsme pro Vás On-line výstavu na facebookových stránkách, kde jste také mohli hlasovat. Svůj hlas jste mohli dát klidně i více fotografiím, které Vás chytly za srdce.

Nejvíce hlasů získaly fotografie zaslané od G. Malíkové, L. Velískové a P. Janáčkové, kterým tímto gratulujeme a prosíme je aby nás kontaktovali ohledně předání sladké odměny.

Pokud jste si nestihli fotografie prohlédnout, nezoufejte, naleznete je v archivu našeho FB a na youtube kanálu video, které Vám přinese do domova opět ještě nádech Vánoc.

Helena Doleželová