19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Tipy na výlet

05.01.2021
NOVÝ ROK, NOVÁ MÍSTA

Prostřednictvím Facebooku, Instagramu a Whatsappu jsme od Vás sbírali tipy na procházky do přírody, výšlapy a túry do krajiny, ale i výlety vzdálenější Zlínu. Nechybí ani tipy na návštěvu muzeí či kulturních památek.

Všechna Vaše oblíbená místa jsme zpracovali do přehledné tabulky podle krajů, abyste se mohli vzájemně inspirovat. Můžete si je stáhnout pod odkazem:
Tipy na výlet

Aby Vaše, ale ani naše aktivita nezůstala ladem, postupně zřídíme na našich webových stránkách sekci s tipy na výlety, kam budeme dávat námi ověřená místa a reálné fotografie. Prozatím jste se s námi o fotky podělili Vy, za což Vám moc děkujeme.
Níže si můžete prohlédnout Vámi navštívená místa ze seznamu, pokud budete chtít, můžete se s námi podělit o další nová místa k objevování
ZDE.