Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Rychlé ozdoby

23.12.2020
RYCHLÉ VÁNOČNÍ OZDOBY

Nevíte co při pochmurném počasí s dětmi doma dělat a ještě k tomu nemáte doma dozdobeno nebo Vám chybí dárky? Máme pro Vás nápad, jak vše zvládnout.
Připravili jsem si pro Vás videonávod na rychlé ozdoby, které můžete použít na výzdobu Vašeho domova nebo i jako dárek pro Vaše blízké. 

Potřebovat budete pouze sodu, kukuřičný škrob, vodu a přírodniny. Více se dozvíte ve videu. 
Díky této aktivitě si s dětmi můžete popovídat o Vánocích a rozvíjet tak kulturní gramotnost, podporuje jemnou morotiku, kreativitu, ale také pracovná postup. 

Přejeme Vám krásné svátky a pochlubit se Vašimi výtvory můžete na h.dolezelova@ddmastra.cz