Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

VÁNOČNÍ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

21.12.2020


VÁNOČNÍ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ "JAK VONÍ VÁNOCE"


Od konce listopadu jste nám měli možnost posílat Vaše fotografie do fotografické soutěže „Jak voní Vánoce“ a pochlubit se, jak se na Vánoce připravujete.

Přišlo nám několik krásných fotek, za které moc děkujeme!
Některé nás rozesmály, některé navodily vánoční atmosféru a z některých na nás doslova dýchla vánoční vůně.

Jelikož jste si fotografie ne mohli prohlédnout u nás na budově Osvoboditelů, proto jsme si pro Vás připravili online výstavu, kterou si můžete prohlédnout, kolikrát chcete, a také hlasů můžete dát klidně více, pokud Vás za srdce chytne více fotografií.Hlasování probíhá na facebookových stránkách do 6.1.2021.