Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Zákaz osobní přítomnosti účastníků a vratky za školné

26.12.2020


INFORMACE PRO RODIČE
 
Vážení účastníci, Usnesení vládyze dne 7.ledna 2021 opět zakazuje osobní přítomnost účastníků na zájmového vzdělávání s platností do odvolání (5. stupeň).

Sledujte své emailové schránky. Online kroužky, zahájí svou činnost od 12.1.2021. Sledujte naše výzvy k aktivitám a program Zažeň nudu. Aktuelně budeme informovat opět emailem, na webových stránkách a sociálních sítích. Jak jen to bude možné, rozjedeme prezenční činnost. 

Vracení školného:
1. školné za I.pololetí bude podle odučených hodin vyučtováno, přeplatky budou použity na úhradu ve II.pololetí, na nedoplatky zašleme předpis na uvedený email v klientském centru.
2. školné uhrazené za celý školní rok bude vyúčtováno pololetně stejným způsobem, přeplatek bude zaslán na uvedený účet ze kterého byla provedena úhrada kroužku.

 
Za kolektiv pedagogů
Ivana Vladíková
ředitelka DDM