Novinky

03.12.2020 ZAHÁJENÍ ČINNOSTI

na základě Usnesení vlády ze dne 30. listopadu 2020 č. 1263 a upřesňujících informací k provozu škol a školských zařízení z MŠMT otevíráme od 7.12. většinu kroužků. Informace v sekci reportáže.

25.11.2020 Doučování na celostátním portálu Mitkamjit

Připojte se na portál www.mitkamjit.cz, najdete zde nápady, inspiraci, cvičení, hry, tvoření a nově také doučování

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Pomáháme.

16.11.2020
POMÁHÁME

Oddělení techniky, které v době běžného režimu realizuje zájmové kroužky pro děti a studenty z oblasti rukodělných činností, modelařiny nebo IT, spustilo své 3D tiskárny s cílem pomoci zdravotníkům, sociálním pracovníkům, pečovatelům a dalším zájemcům z řad pomáhajících profesí ze Zlína a okolí.

DDM Astra na svých tiskárnách zahájila tisk plastových spon, které mají zabránit otlačení uší od gumiček na rouškách. Více než 200 spon jsme rozdělili do Krajské nemocnice T. Bati, do zlínské Naděje, do Alzheimercentra ve Zlíně a mezi další instituce.

Zájemci o spony mohou kontaktovat paní ředitelku na emailu i.vladikova@ddmastra.cz

Zvlášť v této době přejeme všem pevné zdraví a hodně elánu do přicházejících dní. 

Ivana Vladíková
DDM Astra Zlín