Novinky

02.10.2020 Omezení provozu DDM

Nařízením Krajské hygienické stanice se v termínu od 5. do 18. října zakazuje přítomnost účastníků zájmového vzdělávání v DDM. Nařízení Vlády ČR toto nařízení dále prodlužuje do 1. listopadu 2020.

22.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Distanční výuka na odd. Tanečních a pohybových aktivit

15.10.2020  

DISTANČNÍ VÝUKA NA ODDĚLENÍ TANEČNÍCH A POHYBOVÝCH AKTIVIT
 
Vážení rodiče, pro níže uvedené kroužky jsme Vám už posílali materiály pro distanční výuku do Vašich emailů. Některým z Vás ale nedorazila. Kontrolujte si, prosím, spam. Někdy materiál zapadne tam, může se ale také stát, že je příloha větší, než nastavení Vaší schránky a email se zasekne ve vzduchoprázdnu. Budeme rádi, když nám přijetí emailů s materiálem budete potvrzovat, abychom věděli, že dorazil v pořádku.

Obeslány s materiály už byly/do konce týdne budou tyto kroužky:
Buď fit děti (2x), Mini mažoretky (1x), Štěteček a pastelka (2x), Tvoření s nápadem (2x), Zumbování (2x), Bilberries Mini (2x), Bilberries děti (2x), Bilberries Junior (2x), Bilberries HVK (2x), Půjdu do školy (2x), Mažoretky mladší a starší (2x), Rybáři všichni (3x + dnes skype), Sportovní průprava na OA (1x), Aerobik s Klárou (2x)

(závorka značí, kolik materiálu byste měli obdržet do konce týdne, tj. 16.10.)

Děláme maximum pro to, aby byla distanční výuka pro děti zajímavá, poutavá a vyžadovala minimální zatížení pro rodiče. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, co se Vám líbí a co vylepšit?

Krásné podzimní dny přeji Iva a Helena

(které už se na Vás moc těší)

PS: Ostatní kroužky budou nahrazovány po otevření DDM náhradními lekcemi, soustředěními, workshopy... pokud by nebylo možné skluz dohnat, bude na konci školního roku nevyčerpaná částka vrácena.