Novinky

02.10.2020 Omezení provozu DDM

Nařízením Krajské hygienické stanice se v termínu od 5. do 18. října zakazuje přítomnost účastníků zájmového vzdělávání v DDM. Nařízení Vlády ČR toto nařízení dále prodlužuje do 1. listopadu 2020.

22.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Vesmírné vznášedlo

09.10.2020
AKTIVITA Č. 39
"VESMÍRNÉ VZNÁŠEDLO"

Venku je škaredě a ty se doma nudíš? Vyrob si s námi vesmírné vznášedlo, není to nic složitého a zažiješ s ním spoustu legrace.

A jak na to? To se dozvíš ve videu, které jsme pro tebe připravili. 

Potřebovat budeš - kousek barevného papíru, obrázek (můžeš si namalovat nebo vytisknout pokud máš možnost), víčko od PET láhve - podívej se ve videu, jaké je potřeba, balonek, tavnou pistol, nůžky, lepidlo a tužku. 


Více se dozvíš ve videu, tak neztrácej čas a běž vyrábět, ať si užiješ spoustu legrace s tvým novým vesmírným vznášedlem. 

PS: Můžeš si vyrobit jakékoliv vznášedlo a nemusí být vesmírné, klidně může být kočiči nebo jakékoli jiné. Díky této aktivitě děti procvičí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu, ale také trpělivost a pěčlivost. Jelikož pokud vše neudělají pečlivě nebude jim vznášedlo funovat.