16.09.2020 Potvrzení o zaplacení

Vážení rodiče, pokud jste zájmový kroužek uhradili převodem, potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám vydá paní účetní na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

10.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

Taneční skupina Bilberries

TANEČNÍ SKUPINA BILBERRIES

Naše taneční skupina Bilberries měla ve středu a čtvrtek možnost vystoupit v rámci filmového festivalu v parku Komenského. Děvčata vystupovala s dosud nepojmenovanou street dance choreografií, se kterou doslova zazářila. Druhým vystoupením byla oblíbená zumbová choreografie s názvem Another Way. Se svými vystoupeními sklidila děvčata velký potlesk, který jim alespoň trochu vynahradil uplynulou, neuskutečněnou taneční sezónu.

Taneční uskupení Bilberries v DDM Astra funguje přes deset let. Za dobu činnosti skupinou prošlo několik desítek děvčat, pod současným vedením se také rozrostla na krásných 60 členek ve věku od 9 do 17 let. Nejstarší skupina, zvaná Bilberries hlavní, v současné době přijímá do svých řad nové členky. Děvčata nemusí být tanečně zkušená a především se nemusejí ničeho bát. Jedinou podmínkou je věk 15+ ... na všechny nové tváře se těší naše taneční rodina. Přihlašování a další informace jsou dostupné na webu ddmastra.cz.