Novinky

16.09.2020 Potvrzení o zaplacení

Vážení rodiče, pokud jste zájmový kroužek uhradili převodem, potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám vydá paní účetní na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

10.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

Dejte šanci kroužkům, které neznáte!

03.09.2020
PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK BYLO ZAHÁJENO. HLÁSIT SE MOHOU DĚTI, STUDENTI I RODIČE...

Každý rok se snažíme děti, mládež a rodiče překvapit, zaujmout něčím novým, neotřelým, zábavným a vzdělávacím. Pedagogové DDM Astra nabízejí více než 200 zájmových kroužků pro všechny věkové kategorie, přičemž nejobsáhlejší a nejpestřejší nabídka je cílena především na žáky.
Při výběru kroužku je důležité nejen vycházet ze zájmů a možností účastníka, ale je nutné také odbourat zažité stereotypy. Nenechte se tedy odradit názvy! Ani vžitými názory k nějakým aktivitám. Pilates rozhodně není nudné cvičení, baví studenty i dospělé. Dětský soubor Laštověnka učí děti tomu, co většina z nás už zapomněla a jednou to bude velmi ceněno - lidové tvorbě. Podobně je tomu Klub deskových her nebo Klub čtenářů, které vedou odborní lektoři formou blízkou dětem. Kluby už dávno nejsou nudné sezení u stolu, ale kreativní zábava, která rozvíjí fantazii a trénuje mozek. Jako první ve Zlíně nabízí DDM Astra kardio cvičení pro malé i velké na speciálních pružinových botách Kangoo Jumps, kde se v rytmu moderní hudby příjemně zapotíte. Vítány jsou i nové tváře do street dance a zumba taneční skupiny Bilberries hlavní, kam chodí pravidelně tancovat děvčata starší 15ti let. 
Nabídka je skutečně pestrá, pedagogové úzce spolupracují s externími pracovníky a pilují program a náplň jednotlivých lekcí. Přijďte se přesvědčit o tom, že nuda už více nebude patřit do Vašeho slovníku.

Těšíme se na všechny nové tváře, které chtějí zažít to pravé dobrodružství. Kroužky můžete vybírat ZDE.

Iva Vladíková
DDM Astra Zlín