Novinky

16.09.2020 Potvrzení o zaplacení

Vážení rodiče, pokud jste zájmový kroužek uhradili převodem, potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám vydá paní účetní na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

10.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

Taneční tábor

31.08.2020
TANEČNÍ TÁBOR

Druhý turnus oblíbeného tanečního tábora proběhl poslední prázdninový týden. Děti se tak v rytmu moderní hudby mohly dobře naladit na příchod nového školního roku.
Na táboře se sešlo 13 děvčat a 2 chlapci, kteří do dívčího kolektivu bez problému zapadli. Lektorky se dětem naplno věnovaly, každý den měly poctivě rozplánovaný, zaplněný hrami, soutěžemi, nácvikem tanečních sestav. Určitě ale nechyběl pobyt venku, návštěva kina nebo tvoření táborových triček.
Sešla se fajn parta dětí, která si podle všeho tábor hezky užila. Navázána byla i nová přátelství.
Za krásný týden děkují

Iva, Nikol a Diana


Co všechno jsme v uplynulém krásném týdnu zažili?
Děti se naučily čtyři taneční choreografie stylů aerobik, street dance, mtv dance a zumba. Naučené sestavy natočily v parku Komenského svým rodičům na památku. Vystupovalo se v táborových tričkách, které si děti vyráběly v rámci relaxační činnosti.
 
 
Součástí programu byla návštěva kina, obřích deskových her v Baťově institutu, hry, soutěže, týmové aktivity, taneční soutěž…pobyt venku i vevnitř.