Novinky

16.09.2020 Potvrzení o zaplacení

Vážení rodiče, pokud jste zájmový kroužek uhradili převodem, potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám vydá paní účetní na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

10.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

Děti z agility kroužku na stupních vítězů

26.08.2020

Ve dnech 22. 8. a 23. 8. 2020 se uskutečnilo Mistrovství České republiky v agility děti a mládeže v Trutnově, kterého se účastnili děti z kroužků agility.
Dům dětí a mládeže Astra měl na mistrovství tři účastnice, které všechny za víkend stály na stupních vítězů.
V sobotu se konaly závody družstev, kde se nejlépe vedlo Kamile Šiškové (18 let) s kavalírkou Jenny a obsadily spolu v jednotlivých bězích 3. místo. Poté v konečném součtu se opět umístily na krásném 3. místě a tím se staly, druhými vicemistry junior ČR.
V neděli se konal závod jednotlivců, kde se běží jumping a agility.
Na krásném 1. místě se v běhu agility junioru jednotlivců umístila Melanie Reiser (15let) s křížencem Buddym.
Dalším a posledním úžasným výsledkem nás překvapila Elena Hlobilová (14let) s border kolii ZIWA AMALI BOHEMIA ALKE - Amálkou, jež v kategorii děti dosáhla k nevyššímu cíli.
V jumpingu se umístila na druhém místě,  což zopakovala i v agility. V součtu běhů v kategorii ML dětí to Elenku vyšvihlo k titulu MISTRA ČR dětí.
Tímto příspěvkem bychom chtěly všem našim svěřencům poděkovat za jejich práci, odvahu a reprezentaci, a především také pogratulovat k jejich úspěchům.
Zapište se k nám do kroužku, máme ještě pár míst pro nové parťáky! 

Za tým lektorů Zuzana Lisá