Novinky

16.09.2020 Potvrzení o zaplacení

Vážení rodiče, pokud jste zájmový kroužek uhradili převodem, potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu Vám vydá paní účetní na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

10.09.2020 HLEDÁME ŠKOLNÍHO ASISTENTA

Hledáme pedagoga na pozici školního asistenta. DPČ úvazek 0,50 od 10/2020 - 01/2021, Více informací v sekci ,,Pracovní nabídky"

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

Tip na první školní svačinu

24.08.2020
OVOCNÉ MUFFINY Z OVESNÝCH VLOČEK

Maminky, do začátku nového školního roku zbývá pár dnů. Přinášíme Vám tip na skvělou školní svačinku, která určitě zpříjemní první školní den každého dítka.
Ovesné vločky má ve spíži snad každá z Vás, když ne ovesné, tak pohankové. Právě vločky tvoří jednu ze základních surovin našeho receptu na jednoduché muffiny s ovocem. Příprava zabere pět minut a skvělé je, že neušpiníte ani moc nádobí.
Na základ si připravte: vločky, jogurt, mléko, vajíčko a oblíbené ovoce
Na dochucení: skořice, kypřící prášek, cukr nebo med

Všechny suroviny lze měnit dle chuti, a proto Vám jako první doporučujeme zhlédnout naše video, abyste si pak recept mohli upravit podle svého.

Nechte si chutnat a případně se přihlaste do některého z kulinářských kroužků, které pro nadcházející školní rok otevíráme.

Iva Vladíková