Novinky

03.12.2020 ZAHÁJENÍ ČINNOSTI

na základě Usnesení vlády ze dne 30. listopadu 2020 č. 1263 a upřesňujících informací k provozu škol a školských zařízení z MŠMT otevíráme od 7.12. většinu kroužků. Informace v sekci reportáže.

25.11.2020 Doučování na celostátním portálu Mitkamjit

Připojte se na portál www.mitkamjit.cz, najdete zde nápady, inspiraci, cvičení, hry, tvoření a nově také doučování

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

(Ne)vaření se Spiralizérem

19.06.2020


ÚKOL Č. 36
"VAŘENÍ SE SPIRALIZÉREM"

Kuchař Marián se vrací na scénu.Instrukce byly jasné: "Ty přines pánvice, já vezmu spiralizér!" Ještě, že se mě týkala ta první část úkolu. Pánvici poznám, ale na spiralizér jsem se pro jistotu zeptala strejdy Gůgla. Na tohle vaření jsem se začala těšit. Díky speciálnímu struhadlu to zelenině na talíři doslova sluší. Úkol č.36 jsme plnili za nevšedních podmínek. Vzhledem k obsazenosti Domečku, vznikla tentokrát provizorní kuchyňka v podkroví, kde se vzduch skoro ani nehne (běžně se zde staví z Lega nebo modelují vláčky). Z přízemí se nesl zvuk bubnů. A my jsme strouhali, krájeli, restovali.. fotili a ochutnávali. Pojďme se na to podívat 
:)

Marcela a Marián

Video s úkolem shlédnete
zdeZískané dovednosti, kompetence: Náš úkol rozvíjí kompetence k učení a pracovní kompetence. Děti se učí pracovat podle návodu, postupu. Pokud si neví rady, komunikují s ostatními členy domácnosti.