Novinky

29.06.2020 Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021

Přihlašování na našich stránkách bude spuštěno po 15.7.2020 Sledujte naše novinky a zůstaňte s námi, jsme tu pro Vás!

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

Kamínku vyprávěj

15.06.2020
ÚKOL Č. 35
KAMÍNKU VYPRÁVĚJ

Nevíš jakou hru si zahrát pod stanem, u rybníka nebo jen tak doma na zahradě? Nezoufej, s naší hrou Kamínku vyprávěj... se určitě nudit nebudeš ty ani tvoji kamarádi.

Tak jdeme na to! Budeš potřebovat kamínky různých velikostí, barvy (my použili acryllové), štětce, kalíšek na vodu, případně centropen na detaily, látkový pytlík/malou látkovou tašku, barvy na textil.
A jak teda na to? Vezmi si kamínek a natři ho barvou, kterou chceš. Klidně můžeš udělat každý kamínek jinou barvou nebo všechny stejné.

TIP: natři obě dvě strany a budeš si pak moct namalovat obrázek z obou dvou stran.

Nechej kamínky uschnout. Jakmile budou suché, namaluj různé motivy, cokoli tě napadne od zmrzliny, sluníčko až třeba po hrad a strašidlo. Fantazii se meze nekladou. Nechej opět uschnout a mezitím si vyzdob tašku/pytlík. Kamínky do ní vlož.

A teď už hurá jdeme hrát! Příjemnou zábavu u tvoření ale i vyprávění přeje DDM ASTRA Zlín.