Novinky

29.06.2020 Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021

Přihlašování na našich stránkách bude spuštěno po 15.7.2020 Sledujte naše novinky a zůstaňte s námi, jsme tu pro Vás!

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

Biotopová zahrada s venkovní učebnou

02.06.2020

Přátelé a kamarádi, jak již víte, naše zahrada prochází postupně velkými změnami. Další projekt, který nám zahradu nejen zvelebí, ale posune ji do pozice učebního prostoru, je u konce.Biotopová zahrada s venkovní učebnou je projekt, který byl spolufinancován Ministerstvem životního prostředí v rámci národního programu Životní prostředí. Výzva 16/2017 odstavec c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

               Vy sami jste měli možnost se do tohoto projektu zapojit svojí fantazií i pomocí. Děkujeme rodičům, kteří přispěli svými návrhy o různých možnostech využití prostor zahrady. Také našim dětem, které nám své originální představy zaznamenávaly a pomáhaly při realizaci.
Vznikly tak nové bylinkové záhony, záhony s jedlými keři a rostlinami, ovocné stromy, na kterých se děti budou učit poznávat naše přírodní dary. Nezapomněli jsme ani na drobné zvířectvo, které můžeme pozorovat ve hmyzím domečku nebo v ježkovníku a další komponenty.


  

   

 
Nové interaktivní tabule představí Biodiverzitu neboli různorodost života na Zemi a jak je důležité se k přírodě chovat, aby byl zachován život na naší planetě.

 Zahrada nám přinese také radost a pohyb v novém vrbovém iglú s tunelem a v amfiteátru si oddechneme při našich venkovních akcích.

 
Děkujeme Vám za Vaše nápady i pomoc a těšíme se na další pokračování.