Novinky

03.12.2020 ZAHÁJENÍ ČINNOSTI

na základě Usnesení vlády ze dne 30. listopadu 2020 č. 1263 a upřesňujících informací k provozu škol a školských zařízení z MŠMT otevíráme od 7.12. většinu kroužků. Informace v sekci reportáže.

25.11.2020 Doučování na celostátním portálu Mitkamjit

Připojte se na portál www.mitkamjit.cz, najdete zde nápady, inspiraci, cvičení, hry, tvoření a nově také doučování

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Biotopová zahrada s venkovní učebnou

02.06.2020

Přátelé a kamarádi, jak již víte, naše zahrada prochází postupně velkými změnami. Další projekt, který nám zahradu nejen zvelebí, ale posune ji do pozice učebního prostoru, je u konce.Biotopová zahrada s venkovní učebnou je projekt, který byl spolufinancován Ministerstvem životního prostředí v rámci národního programu Životní prostředí. Výzva 16/2017 odstavec c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

               Vy sami jste měli možnost se do tohoto projektu zapojit svojí fantazií i pomocí. Děkujeme rodičům, kteří přispěli svými návrhy o různých možnostech využití prostor zahrady. Také našim dětem, které nám své originální představy zaznamenávaly a pomáhaly při realizaci.
Vznikly tak nové bylinkové záhony, záhony s jedlými keři a rostlinami, ovocné stromy, na kterých se děti budou učit poznávat naše přírodní dary. Nezapomněli jsme ani na drobné zvířectvo, které můžeme pozorovat ve hmyzím domečku nebo v ježkovníku a další komponenty.


  

   

 
Nové interaktivní tabule představí Biodiverzitu neboli různorodost života na Zemi a jak je důležité se k přírodě chovat, aby byl zachován život na naší planetě.

 Zahrada nám přinese také radost a pohyb v novém vrbovém iglú s tunelem a v amfiteátru si oddechneme při našich venkovních akcích.

 
Děkujeme Vám za Vaše nápady i pomoc a těšíme se na další pokračování.