Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

O programu Zažeň nudu

21.05.2020
ZAŽEŇ NUDU: O PROGRAMU

Milé děti,
možná nevíte, že v průběhu koronavirových prázdnin jste s námi mohly každé pondělí, středu a pátek plnit některý ze zábavných, kreativních, technických nebo kulinářských úkolů. Aktivity jste mohly zkoušet jen tak, nebo soutěžně. Soutěžit s námi můžete o pěkné ceny a zapojíte se tím, že svůj výrobek nebo dílo vyfotíte a pošlete na uvedený kontakt. Pokud jste nám fotku ještě nestihly poslat nebo jste o programu "Zažeň nudu" nevěděly, nezoufejte! Úkoly pro Vás budeme připravovat až do konce června, změní se jen frekvence. Od teď se na ně můžete těšit vždy v pondělí a v pátek. Pojďme si společně zopakovat, co všechno už jste s námi mohly zažít. A aby Vám už nic neuteklo, sledujte také náš Youtube kanál.