Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

O programu Zažeň nudu

21.05.2020
ZAŽEŇ NUDU: O PROGRAMU

Milé děti,
možná nevíte, že v průběhu koronavirových prázdnin jste s námi mohly každé pondělí, středu a pátek plnit některý ze zábavných, kreativních, technických nebo kulinářských úkolů. Aktivity jste mohly zkoušet jen tak, nebo soutěžně. Soutěžit s námi můžete o pěkné ceny a zapojíte se tím, že svůj výrobek nebo dílo vyfotíte a pošlete na uvedený kontakt. Pokud jste nám fotku ještě nestihly poslat nebo jste o programu "Zažeň nudu" nevěděly, nezoufejte! Úkoly pro Vás budeme připravovat až do konce června, změní se jen frekvence. Od teď se na ně můžete těšit vždy v pondělí a v pátek. Pojďme si společně zopakovat, co všechno už jste s námi mohly zažít. A aby Vám už nic neuteklo, sledujte také náš Youtube kanál.