Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Plánovač letních zážitků

22.05.2020

PLÁNOVAČ LETNÍ ZÁŽITKŮ

Máš před létem vždy plno plánů, ale jakmile léto začne nevíš co si vlastně chtěl dělat a najednou je konec léta?
Nezoufej s naším plánovačem letních zážitků budeš mít krásné léto plné vzpomínek.
Budeš potřebovat papír, pastelky (my použili akvarelové), fixy, tužku a hlavně nápady, co by si chtěl během léta podniknout. A jak tedy na to? Vem si papír a tužku a načrtni si jednoduché obrázky charakterizující činnost či zážitek, který by si chtěl během léta zažít. Napiš si ke každému obrázku co znamená a nezapomeň si udělat okýnko na odškrtnutí tvého zážitku. Jakmile budeš mít svůj plánovač načrtnutý vezmi si pastelky (nebo klidně barvy) a vše si krásně vymaluj. Nakonec si vezmi fix a obtáhni si text.
A co dál?
Teď už si jenom začít užívat letních paprsků slunce, šplouchající vody a času s rodinou!

Pošli nám i ty tvůj návrh letního plánovače a inspiruj nás na h.dolezelova@ddmastra.cz