Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Plánovač letních zážitků

22.05.2020


ÚKOL Č. 28
"PLÁNOVAČ LETNÍ ZÁŽITKŮ"

Máš před létem vždy plno plánů, ale jakmile začne léto, nevíš, co si vlastně chtěl/a dělat a najednou jsou prázdniny fuč?
Nezoufej s naším plánovačem letních zážitků budeš mít krásné léto plné vzpomínek.

Připrav si:
Budeš potřebovat papír, pastelky (my použili akvarelové), fixy, tužku a hlavně nápady, co bys chtěl během léta podniknout. A jak na to? Vezmi si papír a tužku, načrtni si jednoduché obrázky charakterizující činnost či zážitek, který bys chtěl během léta zažít. Napiš si ke každému obrázku, co znamená a nezapomeň si udělat okýnko na odškrtnutí tvého zážitku. Jakmile budeš mít svůj plánovač načrtnutý, vezmi si pastelky (nebo klidně barvy) a vše si krásně vymaluj. Nakonec použij fix a obtáhni text.
A co dál? Teď už si jen začít užívat letních paprsků slunce, šplouchající vody a času s rodinou!

Aktivita rozvíjí schopnost vytyčit si jasné cíle pro konkrétní časové období (k rozvoji schopnosti plánovat si čas využij naši myšlenkovou mapu), rozvíjí kompetence k učení, ale také fantazii, kreativitu a pracovní kompetence, protože se při aktivitě pracuje s různými pomůckami.

Pošli nám i ty tvůj návrh letního plánovače a inspiruj nás na h.dolezelova@ddmastra.cz