19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Rybářské kroužky - Družstevní, Lípa

12.05.2020
INFORMACE K ZÁVĚREČNÝM ZKOUŠKÁM

Vážení rodiče, milí budoucí rybáři,

věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

• setkání kroužku rybářů z Družstevní a Lípy proběhne 12. května 2020 na ulici Osvoboditelů (za Kolektivním domem, v blízkosti zastávky Školní, parkování možné na Hradské) v čase od 17.00 do 18.00 hodin
  • setkání kroužku rybářů z Družstevní a Lípy proběhne 19. května 2020 na ulici Osvoboditelů (za Kolektivním domem, v blízkosti zastávky Školní, parkování možné na Hradské) v čase od 17.00 do 18.00 hodin
  • rybářský kroužek končí absolvováním rybářské zkoušky

Oproti původní informaci je změna v termínu konání a ceně rybářských zkoušek. Rybářské zkoušky proběhnou 21. května 2020 v DDM Astra na Tyršově nábřeží. Skupiny pana Kutry vykonávají zkoušku v čase od 17.00 hodin. Děti si s sebou musí přinést:
  • pasovou fotografii podepsanou ze zadní strany celým jménem
  • vyplněné a podepsané prohlášení o bezinfekčnosti (ke stažení ZDE)
  • psací potřeby
  • roušku
  • poplatek ve výši 660 Kč (300 Kč vstup do Svazu, 300 Kč členská legitimace, 50 Kč lístek na Březůvky, 10 Kč publikace)
  • rybářské zkoušky za DDM Astra organizuje p. Mašková, pokud by byl v den konání problém, např. dopravní komplikace atd., volejte tel.: 725 099 186

Lektor dětem doporučuje projít si rybářský řád (k nahlédnutí ZDE), učebnice a cvičebnice, popř. sešity s poznámkami. Další materiály jsou k dispozici níže.

Děkujeme Vám za důvěru a příští čtvrtek držím dětem pěsti.

1. Test rybářských znalostí
ZDE.