03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Rybářské kroužky - Družstevní, Lípa

12.05.2020
INFORMACE K ZÁVĚREČNÝM ZKOUŠKÁM

Vážení rodiče, milí budoucí rybáři,

věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

• setkání kroužku rybářů z Družstevní a Lípy proběhne 12. května 2020 na ulici Osvoboditelů (za Kolektivním domem, v blízkosti zastávky Školní, parkování možné na Hradské) v čase od 17.00 do 18.00 hodin
  • setkání kroužku rybářů z Družstevní a Lípy proběhne 19. května 2020 na ulici Osvoboditelů (za Kolektivním domem, v blízkosti zastávky Školní, parkování možné na Hradské) v čase od 17.00 do 18.00 hodin
  • rybářský kroužek končí absolvováním rybářské zkoušky

Oproti původní informaci je změna v termínu konání a ceně rybářských zkoušek. Rybářské zkoušky proběhnou 21. května 2020 v DDM Astra na Tyršově nábřeží. Skupiny pana Kutry vykonávají zkoušku v čase od 17.00 hodin. Děti si s sebou musí přinést:
  • pasovou fotografii podepsanou ze zadní strany celým jménem
  • vyplněné a podepsané prohlášení o bezinfekčnosti (ke stažení ZDE)
  • psací potřeby
  • roušku
  • poplatek ve výši 660 Kč (300 Kč vstup do Svazu, 300 Kč členská legitimace, 50 Kč lístek na Březůvky, 10 Kč publikace)
  • rybářské zkoušky za DDM Astra organizuje p. Mašková, pokud by byl v den konání problém, např. dopravní komplikace atd., volejte tel.: 725 099 186

Lektor dětem doporučuje projít si rybářský řád (k nahlédnutí ZDE), učebnice a cvičebnice, popř. sešity s poznámkami. Další materiály jsou k dispozici níže.

Děkujeme Vám za důvěru a příští čtvrtek držím dětem pěsti.

1. Test rybářských znalostí
ZDE.