Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Domino

11.05.2020


ÚKOL Č. 25
"HRAVÉ DOMINO"

Vytvořte si doma vlastní hru DOMINO! Zaženete nudu, ale zároveň si vytvoříte hru, kterou si můžete vzít kamkoliv. Stačí si ji přidat do batůžku. 
Domácí domino přispívá k rozvoji klíčových kompetencí jako jsou kompetence k učení, kde se dítě snaží přistupovat k učení iniciativně, s aktivním zájmem. Navíc se může rozvíjet v oboru, který ho baví.

Můžete pracovat podle lehčího a náročnějšího postupu. Který zvolíte? 

Pro lehčí variantu budete potřebovat: 

- Nůžky
- Papír
- Pravítko
- Fixy/pastelky

Pro těžší verzi budete ptřebovat: 

- PC 
- program Word nebo Excel

Prohlédněte si níže video postup, Vaše domino nafoťte a pošlete nám ho pro inspiraci. Těšíme se na Vaše příspěvky!


Zuzka Lisá

1) šablona na domino v dokumentu Word

domino šablona.docx 

2) videopostup