Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Dobrý skutek

25.03.2020


AKTIVITA Č. 6
"DOBRÝ SKUTEK - DĚTI VYPRÁVĚJÍ SENIORŮM"
(KÓD AKTIVITY - K11)

Napadlo nás udělat dobrý skutek. A budeme rádi, když se zapojíte!

V tomto nelehkém období je mnoho lidí v domovech seniorů bez možnosti návštěvy svých blízkých. Ve spolupráci s konkrétním zlínským domovem seniorů jsme se rozhodli podpořit morálku a zlepšit náladu všem jeho obyvatelům.

Vyprávějte o čemkoliv, co Vás napadne. Můžete vyprávět na videokameru nebo se natočit mobilním telefonem, můžete namalovat obrázek, napsat vzkaz nebo vyfotit něco zajímavého v přírodě. Vaše příspěvky nám pošlete jako fotku, video nebo zvukový záznam a soubor pojmenujte. Soubor pojmenovaný jako K11P zašlete jako přílohu emailu na nevrivy008@gmail.com

Vaše příspěvky zpracujeme do video souboru a zpříjemníme den těm, kteří to potřebují. Senioři se těší na Vaše vyprávění <3

 

                                                           Jirka - oddělení PVA