Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Plachetnička z plechovek

25.03.2020
AKTIVITA Č. 5
"PLACHETNIČKA Z PLECHOVEK"

„Vyhodí konečně už někdo ty plechovky?!“
Věta, která zazní v nejedné domácnosti, a nemusí být právě grilovací sezóna.
STOP! Sice je duševní zdraví šéfa Vaší domácnosti na prvním místě. Ale my pro Vás máme krásný tip, jak jinak naložit s prázdnými plechovkami. Vedoucí oddělení techniky Marian vyrobil ukázkovou plachetnici. Pomocí fotek jsme zpracovali postup a … 5.ÚKOL je na světě.
Další promyšlená aktivita, která Vám snad zpříjemní doma společně strávený čas.
V našem videu vidíte návod na dvojstěžník. Zapojte svou fantazii a tvořte dál.
Vyzkoušejte třeba jednostěžník nebo trojstěžník.

I tentokrát nás moc potěší, když nám na mail m.gres@ddmastra.cz zašlete foto Vašich výrobků. Kamarádi, prosím, v tomto případě pracujte pod dohledem rodičů.