Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Hravé malování

25.03.2020
AKTIVITA Č. 3
"Hravé malování"

Máte dlouhou chvíli?
Vezměte si několik pastelek a čistý papír. Dál není třeba nic víc, než chuť se bavit. Zahrát si můžete sami, avšak páru bude aktivita rozhodně zábavnější! Vyzvěte sourozence, kamaráda nebo rodiče a pusťte se do malování, buďte kreativní! Malujte každý co máte rádi a nebo si stanovte témata.

Návod k rychlé aktivitě sledujte v přiloženém videu a dejte nám vědět, jak jste si ji užili. Pokud ještě neznáte koncept našich aktivit, můžete si jej přečíst
zde.

Fotky Vašich malůvek nám třeba pošlete na h.dolezelova@ddmastra.cz.