Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Hra, kterou zvládne každý

25.03.2020
AKTIVITA Č. 2
"HRA, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ"

Naše stolní hra je zábavná, poučná, tvořivá a společenská. Její výrobu zvládne úplně každý. Nepotřebujete nic zvláštního, jen to, co máte zaručeně doma! Hru můžete hrát s bráchou, sestrou, kamarády, rodiči, ale i sami.

Pravidla hry, seznam pomůcek a postup, jak hru vytvořit, najdete zde:

Hra, kterou zvládne každý! 

Instruktážní video, u kterého se možná i pobavíte, hledejte pod tímto odkazem:


Holky a kluci, prosím, dejte nám vědět, jak se Vám naše stolní hra líbila. Zda jste si užili více její výrobu nebo samotné hraní. U kterého úkolu jste se nasmáli, a který úkol Vás potrápil? Pošlete nám třeba i fotku, jak jste se bavili.

Pokud ještě neznáte koncept našich aktivit, můžete si jej přečíst
ZDE.
 
Pište na: j.juraskova@ddmastra.cz