Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Zahrajme si na kuchaře

25.03.2020


AKTIVITVA Č. 1:
„ZAHRAJME SI NA KUCHAŘE!“

Holky, kluci, na víkend jsme pro Vás připravili lahodný úkol. Ze začátku jsme si řekli, že na to půjdeme přes žaludek. Po dobrém jídle se nám totiž budou i lépe plnit ostatní úkoly. A nakonec se třeba do díla zapojí celá rodina. :)
Nevěříte?

  1. Vyhledej na v maminčině kuchařce (popřípadě na internetu) recept na lasagně nebo českou sekanou.
  2. Připrav jedno z jídel doma k obědu. Pokud se na samostatnou práci necítíš, požádej o pomoc rodiče nebo třeba babičku.
  3. Hotové jídlo vyfoť a obrázek s popisem pracovního postupu pošli na email: j.maskova@ddmastra.cz

Těším se, až se mi budou z Vašich dobrot sbíhat sliny!

Jana Mašková

PS: Pokud ještě neznáte koncept našich úkolů, můžete si o tom přečíst
ZDE.