Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Dospěláci obsadili Astru 2

14.02.2020
DOSPĚLÁCI OBSADILI ASTRU 2
 

V úterý, 11. února 2020, zavítala do Astry na Družstevní další početná skupina dospěláků. Tentokrát se jednalo o tzv. „INFORMAČNÍ SETKÁNÍ“. Účel a obsah akce vystihuje tohle extra dlouhé souvětí.

Tradiční setkání zástupců organizací, které vyvíjí aktivní činnost na území města Zlína v oblasti prevence kriminality a rizikových projevů chování.

V rámci akce zkušení odborníci opětovně jednají o věcech vážných a složitých. Přednášejí své názory, vyměňují si zkušenosti a navrhují řešení problémů, které se dotýkají každého z nás.
S ohledem na důležitost takového setkání, o to víc si vážíme všech přítomných, kteří po společném rokování v Astře zůstali. Naši hosté si prohlédli celý domeček na Družstevní ulici, přičemž se zapojili do přichystaných aktivit. Nastolená příjemná atmosféra vedla k další společné diskuzi.
Rádi bychom všem poděkovali za jejich čas a přikládáme pár fotek z akce.


Marcela Obručová