Novinky

21.02.2020 Nabídka letních příměstských táborů 2020

V pondělí 24.2. bude spuštěno přihlašování na letní příměstské tábory DDM ASTRA Zlín. Celkový přehled táborů najdete v sekci tábory / seznam táborů. Informace k LT 2020 budou průběžně doplňovány.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Dospěláci obsadili Astru 2

14.02.2020
DOSPĚLÁCI OBSADILI ASTRU 2
 

V úterý, 11. února 2020, zavítala do Astry na Družstevní další početná skupina dospěláků. Tentokrát se jednalo o tzv. „INFORMAČNÍ SETKÁNÍ“. Účel a obsah akce vystihuje tohle extra dlouhé souvětí.

Tradiční setkání zástupců organizací, které vyvíjí aktivní činnost na území města Zlína v oblasti prevence kriminality a rizikových projevů chování.

V rámci akce zkušení odborníci opětovně jednají o věcech vážných a složitých. Přednášejí své názory, vyměňují si zkušenosti a navrhují řešení problémů, které se dotýkají každého z nás.
S ohledem na důležitost takového setkání, o to víc si vážíme všech přítomných, kteří po společném rokování v Astře zůstali. Naši hosté si prohlédli celý domeček na Družstevní ulici, přičemž se zapojili do přichystaných aktivit. Nastolená příjemná atmosféra vedla k další společné diskuzi.
Rádi bychom všem poděkovali za jejich čas a přikládáme pár fotek z akce.


Marcela Obručová