Novinky

21.02.2020 Nabídka letních příměstských táborů 2020

V pondělí 24.2. bude spuštěno přihlašování na letní příměstské tábory DDM ASTRA Zlín. Celkový přehled táborů najdete v sekci tábory / seznam táborů. Informace k LT 2020 budou průběžně doplňovány.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Soustředění Gangu

12.02.2020
SOUSTŘEDĚNÍ GANGU

DDM Astra se může pochlubit velkou taneční základnou, na kterou jsou vedoucí a taneční lektoři moc pyšní. Dříve maličká taneční skupinka zvaná Bilberries, zaměřená na zumbu a street dance, se během pár let rozrostla o taneční přípravku, mladší a starší tým. Mladší a starší tanečnice na svých setkáních trénují choreografie samostatně, ale tentokrát se dívky sešly na nedělním soustředění, aby natrénovaly společnou choreografii. Gang, který v plném počtu čítá 41 tanečníků, se už do našich malých prostor nevešel. Museli jsme si pronajmout tělocvičnu od základní školy, abychom mohli vyzkoušet postavení, vyběhat se, zahrát si seznamovací hry. I když nakonec nedorazily všechny tanečnice, akce se vydařila přesně podle představ. Děkujeme našim tanečnicícm a těšíme se na krásné výkony v nadcházející taneční sezóně. 

Iva Vladíková

VIDEO: 
https://www.facebook.com/DDMAstraZlin/videos/2607857656116665/