Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Soustředění Gangu

12.02.2020
SOUSTŘEDĚNÍ GANGU

DDM Astra se může pochlubit velkou taneční základnou, na kterou jsou vedoucí a taneční lektoři moc pyšní. Dříve maličká taneční skupinka zvaná Bilberries, zaměřená na zumbu a street dance, se během pár let rozrostla o taneční přípravku, mladší a starší tým. Mladší a starší tanečnice na svých setkáních trénují choreografie samostatně, ale tentokrát se dívky sešly na nedělním soustředění, aby natrénovaly společnou choreografii. Gang, který v plném počtu čítá 41 tanečníků, se už do našich malých prostor nevešel. Museli jsme si pronajmout tělocvičnu od základní školy, abychom mohli vyzkoušet postavení, vyběhat se, zahrát si seznamovací hry. I když nakonec nedorazily všechny tanečnice, akce se vydařila přesně podle představ. Děkujeme našim tanečnicícm a těšíme se na krásné výkony v nadcházející taneční sezóně. 

Iva Vladíková

VIDEO: 
https://www.facebook.com/DDMAstraZlin/videos/2607857656116665/