Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Letní tábory

11.02.2020
LETNÍ TÁBORY


Ještě malou chvíli Vás budeme napínat, ale věříme, že během následujícího týdne budeme mít jasno. O čem je řeč? O letních táborech, na které se nás už hojně dotazujete. Zatím víme, že vypíšeme přes 30 příměstských táborů různého zaměření. V nabídce zůstávají tradiční a oblíbené tábory jako jsou taneční tábor, výtvarně tvořivý tábor či agility nebo cyklotábor s Milanem. Chybět nebudou ani technicky a sportovně zaměřené tábory. Pro velký zájem nabídneme opět dva turnusy záchranářů, tentokráte jej zpestříme přespáním v Astře. Nově rozšiřujeme nabídku táborů na oddělení přírodovědy. Rybářský tábor nám dal zabrat. Vzhledem k nedostatku vodních ploch v okolí Zlína, které by měly dobré zázemí a dostupnost, bude režim tábora mírně upraven. Sledujte naše webové stránky, Facebook a Instagram. Vše bude brzy k dispozici. Těšíme se na léto s Vámi!

Iva Vladíková
za tým pracovníků DDM Astra


PS: Prosba na konec. Vážení rodiče, často se nám stává, že nám zapomenete říct všechny důležité informace o dítěti, které hlásíte na tábor. Někdy Vás ani nenapadne, že bychom je potřebovali vědět, jindy nám je ze strachu, abychom dítě na tábor přijali, řeknete až první den tábora. Když budeme vědět dopředu, dokážeme s restaurací včas vykomunikovat jídelníček pro alergiky, dokážeme upravit program, můžeme si vzít na tábor pracovníka navíc. V zájmu dětí Vás proto prosíme, abyste nám s předstihem dali na vědomí všechny alergie, speciální vzdělávací potřeby, tělesná omezení atd. Pokud má dítě ve škole asistenta, konzultujte dopředu a ideálně domluvte asistenta i na tábor. Děkujeme.