Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Hudebně taneční přípravka

04.02.2020

HUDEBNĚ TANEČNÍ A POHYBOVÁ PŘÍPRAVKA

...není žádná nuda! Děti předškolního věku rozvíjejí pod vedením odborné lektorky Heleny nejen pohybové dovednosti. 
Každé pondělí odpoledne probíhá v DDM Astra na ulici Osvoboditelů zájmový kroužek pro předškoláky, který rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, děti trénují sluch a rytmiku, zpívají známé školkové písničky a doplňují je tanečními prvky. 

Abychom neustrnuli na místě a mohli stále rozvíjet nejen náplň kroužků, ale i samotné účastníky, koupili jsme dětem novou motorikou pomůcku. Motorická dráha udělala předškolákům radost. Dětem se aktivita natolik zalíbila, že samostatně začaly zkoušet různé variace. Opičí dráhu si tak postavily samy a dokonce si u ní vzájemně pomáhaly. Držely si tunel, radily si, když někdo zapomněl úkol. Pondělní hodinu jsme si báječně užili a těšíme se na další setkání!

Iva Vladíková
​DDM Astra Zlín