Novinky

21.02.2020 Nabídka letních příměstských táborů 2020

V pondělí 24.2. bude spuštěno přihlašování na letní příměstské tábory DDM ASTRA Zlín. Celkový přehled táborů najdete v sekci tábory / seznam táborů. Informace k LT 2020 budou průběžně doplňovány.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Hudebně taneční přípravka

04.02.2020

HUDEBNĚ TANEČNÍ A POHYBOVÁ PŘÍPRAVKA

...není žádná nuda! Děti předškolního věku rozvíjejí pod vedením odborné lektorky Heleny nejen pohybové dovednosti. 
Každé pondělí odpoledne probíhá v DDM Astra na ulici Osvoboditelů zájmový kroužek pro předškoláky, který rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, děti trénují sluch a rytmiku, zpívají známé školkové písničky a doplňují je tanečními prvky. 

Abychom neustrnuli na místě a mohli stále rozvíjet nejen náplň kroužků, ale i samotné účastníky, koupili jsme dětem novou motorikou pomůcku. Motorická dráha udělala předškolákům radost. Dětem se aktivita natolik zalíbila, že samostatně začaly zkoušet různé variace. Opičí dráhu si tak postavily samy a dokonce si u ní vzájemně pomáhaly. Držely si tunel, radily si, když někdo zapomněl úkol. Pondělní hodinu jsme si báječně užili a těšíme se na další setkání!

Iva Vladíková
​DDM Astra Zlín