Novinky

21.02.2020 Nabídka letních příměstských táborů 2020

V pondělí 24.2. bude spuštěno přihlašování na letní příměstské tábory DDM ASTRA Zlín. Celkový přehled táborů najdete v sekci tábory / seznam táborů. Informace k LT 2020 budou průběžně doplňovány.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Zvelebujeme prostory

02.02.2020
ZVELEBUJEME PROSTORY

Běžně nejvíce energie a času věnujeme právě Vám, mladším a starším dětem. Útočiště u nás najdou také dospělí.  Vítáni jsou všichni. Pracujeme celý rok s plným nasazením. V září zahajujeme zájmové kroužky a kluby, v průběhu roku organizujeme na 300 akcí různého typu pro široký okruh zájemců a nezapomínáme ani na program pro děti v době prázdnin. 

O Ferdovi s puntikatým šátkem jste už určitě slyšeli. Možná byste ale chtěli vědět, že v našem Domečku takových šikovných rukou najdete hned několik.

Činnost pedagoga volného času je skutečně pestrá. Málokdo ví, že v jednom pedagogovi volného času se musí kromě pedagogického umu skrývat také: dobrý bezpečnostní technik, který dohlíží na bezpečnost při jednotlivých činnostech; výkonný manažer, který navrhne a zorganizuje akci; nápaditý promotér, který zajistí plakát a promo dané činnosti; personalista, který najde a vybere vhodné pracovníky; také trochu designér a pořádkumilovník.

Každou volnou chvíli, kterou nezaplňuje administrativa, kroužek, akce nebo tábor, věnujeme zvelebování prostor. Leden, klidnější z měsíců, přímo vybízí k aktivitě. A tak jsme vytáhli do boje. Tentokrát jsme požádali své designérské a kreativní stránky, aby se pustily do péče o klubovny, herny, ateliéry, tělocvičny, chodby... zářit budou všechny budovy. Společně tak uklízíme, stěhujeme, třídíme a zdobíme. Poznáváte na snímcích své milé vedoucí a vyučující? Ano, právě oni jásají nad novou skříňovou sestavou v čítárně, právě oni lepí dekorační tapety na čerstvě vymalované zdi, právě oni malují obrazy na prozáření prostor a právě oni se těší, až si přečtete knihu z nově založené knihovny na Tyršově nábřeží nebo navštívíte Malou ZOO.

Přijďte, těšíme se na Vás!

Ivana, Iva, Helena, Marcela, Jana s Janou, Marián, Jiří, Erika, Zuzka, Milan a Michaela, Bob - tým DDM Astra