Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

JARNÍ PRÁZDNINY V ASTŘE

09.02.2020


JARNÍ PRÁZDNINY V ASTŘE​

Jarní prázdniny se blíží a pracovníci Astry připravují programy na jednotlivé prázdninové dny. Dopřejte svým dětem některý z šesti dobrodružných, přírodovědných a pohybových dnů. Přihlásit se můžete na všechny dny nebo jen na některé.
Jarní prázdniny se konají v týdnu od 2.3. - 6.3.2020. Jednotlivé programy probíhají na pracovištích Astry, kam děti vždy ráno přicházejí a odpoledne odcházejí spokojené a plné dojmů.

CO VÁS ČEKÁ?

V pondělí a úterý protancujeme tenisky s lektorkou Valerií, která děti provede světem street dance a zumby. V úterý můžete také vyrazit s Erikou na lezeckou stěnu a užít si sportovní den. Ve středu se můžete připojit do naší Play Station párty a ve čtvrtek se na Vás těší Zuzka. Společně se Zuzkou budete vyrábět škvorovníky, zahrajete si hry s přírodovědnou tematikou a navštívíte Malou ZOO. V pátek Vás čeká badminton s Jirkou na hale Růmy. Přesvědčili jsme Vás? Snad ano, protože my se na Vás moc těšíme!

Bližší infomace k jednotlivým dnům hledejte níže v galerii nebo pod odkazem
ZDE. Kontaktujte vždy příslušného lektora, který Vám pomůže s případnými dotazy nebo problémy s přihlašováním.

Přihlaste se včas, ať se na prázdniny můžeme těšit společně. 

Těšíme se na Vás!