Novinky

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Vánoční koncert

17.12.2019
VÁNOČNÍ KONCERT

V DDM Astra pracují 3 hudební sekce - flétny, keyboardy a kytary. Sekce kytar vystoupila na vánočním jarmarku 10. prosince na Družstevní ulici a sekce flétny a keyboardy se představily 14. prosince v divadelním sále Klubu 204. Děti měly na přípravu jen 3 měsíce, ale jejich píle přinesla ovoce. Sálem zněly převážně vánoční koledy a při Purpuře si všichni i zazpívali. 
Děkujeme všem malým hudebníkům i jejich rodinným příslušníkům a těšíme se na další spolupráci.

Jana Mašková