Novinky

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Workshop Pilates

15.12.2019


WORKSHOP PILATES

V sobotu a neděli probíhal v DDM Astra na ulici Osvoboditelů dvouhodinový workshop zaměřený na metodu cvičení Pilates. Pilates je považována za kompenzační metodu cvičení, která je doporučována rehabilitačními pracovníky při bolestech zad a jiných tělesných neduzích.
Lektorka Květa se příchozím účastníkům maximálně věnovala. Seznámila je s hitorií, životem pana Pilatese i postupným vývojem cvičební metody. Všichni zúčastnění prošli základní cviky a díky velikosti skupin bylo možné dohlédnout na jejich správné provedení.
Všichni zúčastnění odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři, neboť kromě výborného vedení ocenili i možnost protáhnout se a vyvětrat hlavu před nadcházejícími svátky. Akci plánujeme zopakovat.

Iva Vladíková