Novinky

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Workshop Pilates

15.12.2019


WORKSHOP PILATES

V sobotu a neděli probíhal v DDM Astra na ulici Osvoboditelů dvouhodinový workshop zaměřený na metodu cvičení Pilates. Pilates je považována za kompenzační metodu cvičení, která je doporučována rehabilitačními pracovníky při bolestech zad a jiných tělesných neduzích.
Lektorka Květa se příchozím účastníkům maximálně věnovala. Seznámila je s hitorií, životem pana Pilatese i postupným vývojem cvičební metody. Všichni zúčastnění prošli základní cviky a díky velikosti skupin bylo možné dohlédnout na jejich správné provedení.
Všichni zúčastnění odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři, neboť kromě výborného vedení ocenili i možnost protáhnout se a vyvětrat hlavu před nadcházejícími svátky. Akci plánujeme zopakovat.

Iva Vladíková