Novinky

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Vánoční jarmark

13.12.2019
VÁNOČNÍ JARMARK

V úterý, 10. prosince 2019, proběhl v DDM Astra první Vánoční jarmark. Tato krásná akce se konala v budově na Družstevní ulici a programově všemu velela naše kolegyně Zuzana Lisá.
Děti i dospělí zde mohli strávit celé odpoledne až do sedmé hodiny večerní. Po celou dobu byla k dispozici výtvarná i keramická dílna. Slavnostně laděný program předvedli šikovní kytaristé. Pro ouška všech zúčastněných bylo nachystáno příjemné vánoční čtení, pro mlsné jazýčky stůl s cukrovím. Poctivý punč (samozřejmě nealkoholický) hned u vchodu nabízela naše super paní vrátná. A bylo toho mnohem víc. Návštěva Malé ZOO, jarmark, prskavky... 
V rámci Vánočního jarmarku probíhalo také předání vánoční nadílky zástupkyni Azylového domu ve Zlíně, paní Jarmile Studeníkové. Velmi děkujeme Vám, kteří jste neváhali přispět věnováním všeho potřebného. Poslední kousky oblečení předala usměvavá babička s vnučkou přímo pod stromečkem.
Děkujeme všem, kteří si spolu s námi tuto akci skutečně užili. Děkujeme i těm, kteří ukázali, že mají srdce na pravém místě.

Za DDM Astra Zlín,
Marcela Obručová

Video z akce pod odkazem
ZDE.