Novinky

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Vánoční čtení v KNTB Zlín

12.12.2019
Vánoční čtení v KNTB Zlín

V úterý, 10. prosince 2019, proběhlo tradiční a oblíbené Vánoční čtení na dětském oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.
V letošním roce přijali pozvání a zhostili se čtení herci z Městského divadla Zlín. Pánové Josef Koller a Zbyněk Strašák se svých rolí předčítajících zhostili na výbornou a posluchači měli možnost poslechnout si nádherný přednes spojený s výbornými hereckými výkony.
Hospitalizovaní pacienti si poslechli tři krásné pohádky z knihy od Jindřicha F. Bobáka - Pohádky od řeky Dřevnice, a to konkrétně pohádky Jak dostala Dřevnice své jméno; Jak se Matúšovi zamotala cesta; Jak hajný Sekyrka nechal vysekat rybám díru do ledu.
K závěru si všichni účastníci zazpívali za doprovodu kytaristky Barbory Mizerové známé vánoční koledy a na úplný konec dobrovolníci z Obchodní akademie Zlín, kteří docházejí číst každé úterý, přednesli krásný vánoční příběh, který by se mohl pojmout i jako vánoční poselství, a za to jim patří velké díky.
Všichni zúčastnění dostali drobné rukodělné pozornosti v podobě betlémů a přání, jako poděkování za účast, a především za to, co dělají během celého roku.
 
Všem aktérům děkujeme za navození krásné a příjemné atmosféry, přejeme krásné prožití svátků vánočních!
 
Helena Doleželová
DDM Astra Zlín