Novinky

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Vánoční čtení v KNTB Zlín

12.12.2019
Vánoční čtení v KNTB Zlín

V úterý, 10. prosince 2019, proběhlo tradiční a oblíbené Vánoční čtení na dětském oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.
V letošním roce přijali pozvání a zhostili se čtení herci z Městského divadla Zlín. Pánové Josef Koller a Zbyněk Strašák se svých rolí předčítajících zhostili na výbornou a posluchači měli možnost poslechnout si nádherný přednes spojený s výbornými hereckými výkony.
Hospitalizovaní pacienti si poslechli tři krásné pohádky z knihy od Jindřicha F. Bobáka - Pohádky od řeky Dřevnice, a to konkrétně pohádky Jak dostala Dřevnice své jméno; Jak se Matúšovi zamotala cesta; Jak hajný Sekyrka nechal vysekat rybám díru do ledu.
K závěru si všichni účastníci zazpívali za doprovodu kytaristky Barbory Mizerové známé vánoční koledy a na úplný konec dobrovolníci z Obchodní akademie Zlín, kteří docházejí číst každé úterý, přednesli krásný vánoční příběh, který by se mohl pojmout i jako vánoční poselství, a za to jim patří velké díky.
Všichni zúčastnění dostali drobné rukodělné pozornosti v podobě betlémů a přání, jako poděkování za účast, a především za to, co dělají během celého roku.
 
Všem aktérům děkujeme za navození krásné a příjemné atmosféry, přejeme krásné prožití svátků vánočních!
 
Helena Doleželová
DDM Astra Zlín