Novinky

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Besídka mažoretek

12.12.2019
BESÍDKA MAŽORETEK

V úterý, 10. prosince 2019, proběla v Astře na ulici Osvoboditelů předvánoční párty zájmových kroužků mažoretek. Děvčata měla připravený zábavný program i netradiční hry zaměřené především na rozvoj motoriky, postřehu. Jakmile lektorka Lucka učesala dvacet dva drdolů a holky se vyhrály a rozehřály svaly, začal trénink, který završil krátkým vystoupením pro rodiče a prarodiče. 
Na malých mini mažoretkách byla znát tréma, zatím před nikým nevystupovala. Starší, zkušenější tanečnice, si s vystoupením poradily na výbornou. Rodiče a ostatní blízcí mohli shlédnout část choreografie, kterou se děti zatím naučily. Všichni už se moc těší, jak bude vypadat finální vystoupení se třpytivými kostýmy a úsměvem na tváři, který budeme pečlivě pilovat až do první soutěže, která nás čeká v polovině března.
Děkujeme za krásné dárky od dětí, přeme všem tanečnicím bohatou nadílku a rodičům pohodové Vánoce a klidný vstup do nového roku.

Iva Vladíková a Lucie Jelečková
DDM Astra Zlín