Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

VYHRÁLY JSME!

27.11.2019
TANEČNÍ SOUTĚŽ SEDMIKVÍTEK

V neděli, 24. listopadu 2019, se naše týmy starších tanečnic zúčastnily taneční přehlídky Sedmikvítek. Tato malá soutěž je věnovaná střediskům volného času, malým klubům a hobby skupinám, takže jsme se zde cítily jako doma. Na soutěži se představily starší mažoretky trenérky Lucky s choreografií Ladies in Blue (One Kiss) a starší tanečnice street dance skupiny Bilberries s choreografií Red Code. Oba týmy zaválely, vybojovaly 1. místo a svým trenérkám pod stromeček nadělily parádní slony. Budou z nich prvotřídní maskoti.
Děkujeme všem tanečnicím za fantastický výkon, rodičům za podporu a trenérkám za čas a péči. Těšíme se na další úspěchy!

Iva a Markéta, Lucka Video z akce: PROMO ZDE