Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

VYHRÁLY JSME!

27.11.2019
TANEČNÍ SOUTĚŽ SEDMIKVÍTEK

V neděli, 24. listopadu 2019, se naše týmy starších tanečnic zúčastnily taneční přehlídky Sedmikvítek. Tato malá soutěž je věnovaná střediskům volného času, malým klubům a hobby skupinám, takže jsme se zde cítily jako doma. Na soutěži se představily starší mažoretky trenérky Lucky s choreografií Ladies in Blue (One Kiss) a starší tanečnice street dance skupiny Bilberries s choreografií Red Code. Oba týmy zaválely, vybojovaly 1. místo a svým trenérkám pod stromeček nadělily parádní slony. Budou z nich prvotřídní maskoti.
Děkujeme všem tanečnicím za fantastický výkon, rodičům za podporu a trenérkám za čas a péči. Těšíme se na další úspěchy!

Iva a Markéta, Lucka Video z akce: PROMO ZDE