Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Tradiční vláčková sobota

25.11.2019
TRADIČNÍ VLÁČKOVÁ SOBOTA

V sobotu, 23. listopadu, probíhala v Astře na Tyršově nábřeží oblíbená akce pro rodiny s dětmi. Vláčková sobota přivítala 332 účastníků, a i když se nejednalo o rekord, skrze prostory to bylo akorát.
Úspěch měly obě kolejiště, dřevěný vláček a tvořivé dílny byly zaplněny šikovnými dětmi i rodiči, kteří se pustili do vyrábění. Každý si přišel na své a odnášel si domů tematické výrobky.

Děkujeme všem rodičům a dětem za účast, věříme, že jste si akci užili a budeme se na Vás těšit příště!

Marián Greš