Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Hrátky se strašidly

22.11.2019
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V sobotu, 16. listopadu, se v sadu Svobody u zlínského zámku uskutečnila akce pro rodiny s dětmi. Druhý ročník Hrátek se strašidly přivítal necelé čtyři stovky účastníků, kterým děkujeme, že i přes podzimně aprílové počasí dorazili. Na děti čekalo 7 zábavných stanovišť s úkoly. V pekle se trochu zapotily, u čarodějnic se proletěly na košťatech, pomohly meluzínám rozfoukat hvězdy, válely vodníkovu perlu, určovaly stopy lesních zvířat, pomáhaly lesním strašidlům stavět úkryty pro bezpečí ostatních lesních obyvatel a nevzdaly se při útěku labyrintem před divoženkami. Za každý splněný úkol mohly děti získat razítko na soutěžní kartičku, kterou v cíli směnily za diplom a sladkou tečku na konci dne.

Věříme, že se akce podařila a užili jste si ji stejně, jako my.
Budeme se těšit na příští rok!

Za tým pracovníků - Iva Vladíková

Kompletní foto z akce najdete ve fotogalerii ZDE.