Novinky

03.12.2020 ZAHÁJENÍ ČINNOSTI

na základě Usnesení vlády ze dne 30. listopadu 2020 č. 1263 a upřesňujících informací k provozu škol a školských zařízení z MŠMT otevíráme od 7.12. většinu kroužků. Informace v sekci reportáže.

25.11.2020 Doučování na celostátním portálu Mitkamjit

Připojte se na portál www.mitkamjit.cz, najdete zde nápady, inspiraci, cvičení, hry, tvoření a nově také doučování

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Hrátky se strašidly

22.11.2019
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V sobotu, 16. listopadu, se v sadu Svobody u zlínského zámku uskutečnila akce pro rodiny s dětmi. Druhý ročník Hrátek se strašidly přivítal necelé čtyři stovky účastníků, kterým děkujeme, že i přes podzimně aprílové počasí dorazili. Na děti čekalo 7 zábavných stanovišť s úkoly. V pekle se trochu zapotily, u čarodějnic se proletěly na košťatech, pomohly meluzínám rozfoukat hvězdy, válely vodníkovu perlu, určovaly stopy lesních zvířat, pomáhaly lesním strašidlům stavět úkryty pro bezpečí ostatních lesních obyvatel a nevzdaly se při útěku labyrintem před divoženkami. Za každý splněný úkol mohly děti získat razítko na soutěžní kartičku, kterou v cíli směnily za diplom a sladkou tečku na konci dne.

Věříme, že se akce podařila a užili jste si ji stejně, jako my.
Budeme se těšit na příští rok!

Za tým pracovníků - Iva Vladíková

Kompletní foto z akce najdete ve fotogalerii ZDE.