Novinky

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Hrátky se strašidly

22.11.2019
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V sobotu, 16. listopadu, se v sadu Svobody u zlínského zámku uskutečnila akce pro rodiny s dětmi. Druhý ročník Hrátek se strašidly přivítal necelé čtyři stovky účastníků, kterým děkujeme, že i přes podzimně aprílové počasí dorazili. Na děti čekalo 7 zábavných stanovišť s úkoly. V pekle se trochu zapotily, u čarodějnic se proletěly na košťatech, pomohly meluzínám rozfoukat hvězdy, válely vodníkovu perlu, určovaly stopy lesních zvířat, pomáhaly lesním strašidlům stavět úkryty pro bezpečí ostatních lesních obyvatel a nevzdaly se při útěku labyrintem před divoženkami. Za každý splněný úkol mohly děti získat razítko na soutěžní kartičku, kterou v cíli směnily za diplom a sladkou tečku na konci dne.

Věříme, že se akce podařila a užili jste si ji stejně, jako my.
Budeme se těšit na příští rok!

Za tým pracovníků - Iva Vladíková

Kompletní foto z akce najdete ve fotogalerii ZDE.