Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Vánoce v Astře

20.12.2019


VÁNOCE V ASTŘE

Vánoce patří mezi největší a nejoblíbenější svátky u nás. Pro děti jsou zcela jistě nejkouzelnějším obdobím v roce. Časem pohádek, pohody, psaním dopisu Ježíškovi, těšením se. Dospělí, pokud na Vánoce z nějakého důvodu nezanevřeli, tráví prosinec přípravami, setkáváním se s přáteli a blízkými, pečením. Samozřejmě, ve skrytu duše i oni se těší na Ježíška. 

 


Každý má zkrátka prožívání jiné a my s kolegy v DDM Astra se snažíme, abyste si mohli od předvánočního shonu odpočinout, odběhnout k nám strávit pěkný čas, načerpali  pozitivní energii. Do konce roku jsme pro Vás připravili ještě spoustu zajímavých aktivit, na které Vás srdečně zveme.

V sobotu, 23. listopadu 2019, bude na Tyršově nábřeží od 9 do 15 hodin probíhat Vánoční vláčková sobota. Akce oblíbená malými i velkými milovníky vláčků zaujme velkým modelem železničního kolejiště, technickou dílnou i tematickou hernou. 
Ve středu, 4. prosince 2019, budou probíhat hned dvě akce pro děti. Tradiční Mikulášský turnaj v NHL 20 na Playstation proběhne v prostorách Zimního stadionu, kdežto Mikulášská dílna spojená s možností prohlédnout si Malou ZOO, se uskuteční v budově DDM na Družstevní ulici.
První vánoční Astra jarmark se uskuteční v úterý 10. prosince 2019 také v prostorách budovy DDM na Jižních Svazích. Součástí jarmarku je sbírka základních potřeb pro Azylový dům ve Zlíně a rozsvěcení vánočního stromu.
Vánoční koncert dětí z našich hudebních kroužků se uskuteční v sobotu 14. prosince 2019. Rodiče a prarodiče se mohou těšit nejen na vánoční koledy, které děti už teď pilně nacvičují.
Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro žáky a středoškoláky 4. ročník Literární soutěže. Sběr prací probíhá celý prosinec a leden 2020, takže pokud by se s námi někdo chtěl podělit o to, jak doma dělal vánoční pohodu nebo nám chtěl povyprávět příběh o dárku, na který někdo zapomněl, může se zapojit.

Věříme, že letošní Vánoce budou minimálně stejně hezké, jako ty loňské, ba ještě lepší. Zdraví, pohodu a štěstí do domu Vám přeje celý kolektiv pracovníků DDM Astra Zlín.