Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výukový program v MŠ Hrobice

21.11.2019
VÝUKOVÝ PROGRAM V MATEŘSKÉ ŠKOLE HROBICE

Ve středu, 20. listopadu 2019, jsme byli pozváni, abychom přivezli trochu toho tvoření do jedné hezké a veselé mateřské školy. Výukového programu se zúčastnily děti ve věku dvou až šesti let. Z keramické hlíny jsme společně tvořili svícen ve tvaru kapříka. Děti se statečně pustily do zpracování hlíny. Hnětly, mačkaly, tloukly ... pracovaly, jak jen jim drobné ručky dovolily. Skamarádit se s neposlušným válečkem, to také nebylo jen tak! Za odměnu ale přišlo příjemné zdobení pomocí skleněných kamínků a vykrajovátek. Slává, máme hotovo!

Naše díky patří šikovným dětem i paním učitelkám. Bylo nám u Vás hezky.

Marcela Obručová