Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výukový program v MŠ Hrobice

21.11.2019
VÝUKOVÝ PROGRAM V MATEŘSKÉ ŠKOLE HROBICE

Ve středu, 20. listopadu 2019, jsme byli pozváni, abychom přivezli trochu toho tvoření do jedné hezké a veselé mateřské školy. Výukového programu se zúčastnily děti ve věku dvou až šesti let. Z keramické hlíny jsme společně tvořili svícen ve tvaru kapříka. Děti se statečně pustily do zpracování hlíny. Hnětly, mačkaly, tloukly ... pracovaly, jak jen jim drobné ručky dovolily. Skamarádit se s neposlušným válečkem, to také nebylo jen tak! Za odměnu ale přišlo příjemné zdobení pomocí skleněných kamínků a vykrajovátek. Slává, máme hotovo!

Naše díky patří šikovným dětem i paním učitelkám. Bylo nám u Vás hezky.

Marcela Obručová