Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Setkání mladých rybářů

18.11.2019
CVIČNÝ VÝJEZD RYBÁŘSKÝCH KROUŽKŮ

V sobotu dopoledne probíhal cvičný výjezd mladých rybářů. Akce pro děti z rybářských kroužků a jejich rodinné příslušníky se konala na Chlumských rybnících ve Zlíně - Loukách. Cílem lektorů bylo ukázat dětem praktickou část rybaření. Děti si tak mohly vyzkoušet dosud získané informace a poznatky z hodin v praxi.
Od mala mě doma učili, že rybářům a myslivcům déšť nevadí. Zdá se, že je to pravda. I přes deštivý úvod dne se nás u rybníka sešlo 66. A to je téměř o polovinu víc, než v loňském roce. Máme radost, že jste to nevzdali a přijeli za námi. Kdo nebyl moc zmrzlý si mohl v závěru dne opéct špekáček a podělit se o zážitky z uplynulého dopoledne.

Budeme se těšit zase na příští akci,


Iva Vladíková