Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Setkání mladých rybářů

18.11.2019
CVIČNÝ VÝJEZD RYBÁŘSKÝCH KROUŽKŮ

V sobotu dopoledne probíhal cvičný výjezd mladých rybářů. Akce pro děti z rybářských kroužků a jejich rodinné příslušníky se konala na Chlumských rybnících ve Zlíně - Loukách. Cílem lektorů bylo ukázat dětem praktickou část rybaření. Děti si tak mohly vyzkoušet dosud získané informace a poznatky z hodin v praxi.
Od mala mě doma učili, že rybářům a myslivcům déšť nevadí. Zdá se, že je to pravda. I přes deštivý úvod dne se nás u rybníka sešlo 66. A to je téměř o polovinu víc, než v loňském roce. Máme radost, že jste to nevzdali a přijeli za námi. Kdo nebyl moc zmrzlý si mohl v závěru dne opéct špekáček a podělit se o zážitky z uplynulého dopoledne.

Budeme se těšit zase na příští akci,


Iva Vladíková