Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Soustředění tanečních kroužků

17.11.2019
SOUSTŘEDĚNÍ TANEČNÍCH KROUŽKŮ

V neděli, 17. listopadu 2019, proběhlo v Astře na ulici Osvoboditelů mimořádné soustředění některých tanečních kroužků. Sešlo se nás celkem 35.
Starší tanečnice ze skupiny Bilberries si oprášily choreografii Red Code, se kterou příští neděli vystoupí na soutěži. Stejně tak některé starší mažoretky. Ostatní tanečnice čekala zkouška kostýmů. I když se to může zdát jako snadná věc, byl to dnes náš nejtěžší úkol.
Děkujeme trenérkám za péči o taneční týmy a děkujeme i rodičům za pochopení a podporu.

Iva, Markéta, Lucka