Novinky

03.12.2019 Hledáme vhodné prostory pro zájmový kroužek Lukostřelby

Nejsme profesionální střelci, jsme malí, začátečníci a pro naše prostory je nás moc. Hledáme prostor o délce cca 15 m. (tělocvična, hala, sklad). Scházeli bychom se každé pondělí od 16:30 do 18:30. Prosím nabídněte, spěchá!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Fitness aktivity pro děti i dospělé

21.11.2019


KANGOO JUMPS

V průběhu celého školního roku se pracovníci DDM Astra ve Zlíně snaží sledovat aktuální trendy v oblasti trávení volného času. Při přípravách na nový školní rok pak dají pracovníci hlavy dohromady a podle možností (finančních, personálních, prostorových) zpracují novou nabídku zájmových aktivit pro děti, mládež i dospělé.

Přibližně před pěti lety jsme zaznamenali poptávku po cvičení na trampolínách a od té doby nemáme s obsazeností problém. Naplníme šest lekcí, a to díky výborným lektorkám a dostupné ceně. Loni se stala trendem jóga, letos jsme vsadili na úplnou novinku - skákací boty.
Kangoo Jumps jsou speciální skákací fitness boty, které si zamiluje každý.  Ve Zlíně jsme jedni z mála, ne-li jediní, kteří tuto aktivitu nabízejí. Máme otevřené lekce pro děti i dospělé. Lektorku Zuzku Lisou cvičení na botách nesmírně baví, takže se to odráží i na chuti předat radost z pohybu dál. Obě skupiny si cvičení naplno užívají, účastníci jsou vždy plní energie a těší se na lekce plné zábavy a netradičního pohybu.

Pokud čtenáře aktivita zaujala a chce se dozvědět víc, je zván na facebookový profil DDM Astra, kde najde videa z jednotlivých lekcí.


Zuzana Lisá, Iva Vladíková

Více informací ke Kangoo Jumps: z.lisa@ddmastra.cz, tel.: 725 099 174