Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Klubík maminek s dětmi

20.09.2019
VOLNÁ MÍSTA V KLUBÍKU!

Volná místa! Maminky, v našem KLUBÍKU (od toho název) se nedočkáte fyzioterapie ani rehabilitačního cvičení. Od toho jsou specializovaná pracoviště. U nás v tělocvičně dochází pod vedením lektorky k jinému, neméně důležitému efektu - socializaci dítěte i maminky, navázání kontaktu, rozvíjení základních motorických dovedností. Věděly jste, že fáze plazení a lezení jsou právě ty, které jsou pro další rozvoj člověka a následný proces učení to nejdůležitější? Nepodceňujte proto důležitost výše zmíněného a dopřejte svému dítěti i sobě možnost "pohrát" si v jiném prostředí, zaskotačit si, navázat nová přátelství. 
Klubík vychází na 1200 Kč/oba (tj. 40 Kč za setkání). Informace na h.dolezelova@ddmastra.cz 🖤