Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Záchranáři - turnus druhý

11.08.2019
ZÁCHRANÁŘI 2

V pátek, 9.8.2019, jsme úspěšně zakončili druhý turnus příměstského tábora Záchranáři. Snad s potleskem všech přítomných.

V průběhu týdne se děti dozvídaly důležité i zajímavé informace z oblasti první pomoci, navštívily hasiče na Příluku, státní policii ve Zlíně i transfúzní oddělení v nemocnici. Dětem se věnovaly lektorky Helena, Nikola a Lucka, které všem přítomným připravily skutečně zajímavý program, do kterého se mohli zapojit i rodiče. V pátek na děti čekala bojovka a areálu Sokolovny v Lípě. Procvičovaly se znalosti a dovednosti získané během týdne - hasičské, policejní, zdravovědné a všeobecné. Střílelo se ze vzduchovky, ošetřovala se zranění, poznávaly se topografické značky, ověřovala se fyzická zdatnost. Na oběd děti čekalo překvapení. Hodovalo se, a to doslova. Dalším překvapením pak byly krásné záchranářské batohy. Děkujeme všem mladým záchranářům, především pak vedoucím za skvěle odvedenou práci. 💯

Iva Vladíková
a táborový tým Helča, Nika, LucinkaKompletní foto ve fotogalerii.