Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Záchranáři - turnus první

31.07.2019
ZÁCHRANÁŘI - TURNUS PRVNÍ

V týdnu, kdy se láme červenec a srpen, probíhá v Astře na ulici Osvoboditelů první turnus příměstského tábora Záchranáři. O tábor byl po loňském úspěchu takový zájem, že jsme otevřeli dva turnusy. Není se čemu divit, když lektorky Nikča a Helča děti zásobují neuvěřitelným množstvím netradičních her a informací z oblasti zdravovědy a první pomoci. Pro děti, které se tábora účastnily už loni, jsme připravili několik nových špeků, aby neměly pocit nudy. Vybavili jsme jsme se fonendoskopem, takže si účastníci tábora mohou vyzkoušet sami na sobě, co vlastně lékař slyší, když je vyšetřuje tímto nástrojem. Pořídili jsme si Mini Anne, abychom měli možnost co nejvěrněji napodobit situaci pro umělé dýchání a třešničkou na dortu je příležitost nechat si zjistit typ krevní skupiny. Tuto bezplatnou službu zajistí odborný personál a je věnována účastníkům tábora a jejich rodičům. Věděli jste o tom, že mnoho lidí typ své krevní skupiny nezná?

Zatím ahoj! Za táborový tým,

Iva Vladíková