Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Záchranáři - turnus první

31.07.2019
ZÁCHRANÁŘI - TURNUS PRVNÍ

V týdnu, kdy se láme červenec a srpen, probíhá v Astře na ulici Osvoboditelů první turnus příměstského tábora Záchranáři. O tábor byl po loňském úspěchu takový zájem, že jsme otevřeli dva turnusy. Není se čemu divit, když lektorky Nikča a Helča děti zásobují neuvěřitelným množstvím netradičních her a informací z oblasti zdravovědy a první pomoci. Pro děti, které se tábora účastnily už loni, jsme připravili několik nových špeků, aby neměly pocit nudy. Vybavili jsme jsme se fonendoskopem, takže si účastníci tábora mohou vyzkoušet sami na sobě, co vlastně lékař slyší, když je vyšetřuje tímto nástrojem. Pořídili jsme si Mini Anne, abychom měli možnost co nejvěrněji napodobit situaci pro umělé dýchání a třešničkou na dortu je příležitost nechat si zjistit typ krevní skupiny. Tuto bezplatnou službu zajistí odborný personál a je věnována účastníkům tábora a jejich rodičům. Věděli jste o tom, že mnoho lidí typ své krevní skupiny nezná?

Zatím ahoj! Za táborový tým,

Iva Vladíková