Novinky

29.06.2020 Přihlašování do kroužků na školní rok 2020/2021

Přihlašování na našich stránkách bude spuštěno po 15.7.2020 Sledujte naše novinky a zůstaňte s námi, jsme tu pro Vás!

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

03.06.2020 Aktualizované informace ke kroužkům květen - červen

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

Záchranáři - turnus první

31.07.2019
ZÁCHRANÁŘI - TURNUS PRVNÍ

V týdnu, kdy se láme červenec a srpen, probíhá v Astře na ulici Osvoboditelů první turnus příměstského tábora Záchranáři. O tábor byl po loňském úspěchu takový zájem, že jsme otevřeli dva turnusy. Není se čemu divit, když lektorky Nikča a Helča děti zásobují neuvěřitelným množstvím netradičních her a informací z oblasti zdravovědy a první pomoci. Pro děti, které se tábora účastnily už loni, jsme připravili několik nových špeků, aby neměly pocit nudy. Vybavili jsme jsme se fonendoskopem, takže si účastníci tábora mohou vyzkoušet sami na sobě, co vlastně lékař slyší, když je vyšetřuje tímto nástrojem. Pořídili jsme si Mini Anne, abychom měli možnost co nejvěrněji napodobit situaci pro umělé dýchání a třešničkou na dortu je příležitost nechat si zjistit typ krevní skupiny. Tuto bezplatnou službu zajistí odborný personál a je věnována účastníkům tábora a jejich rodičům. Věděli jste o tom, že mnoho lidí typ své krevní skupiny nezná?

Zatím ahoj! Za táborový tým,

Iva Vladíková