Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční tábor

26.07.2019
TANEČNÍ TÁBOR

V týdnu od 22. července probíhal v DDM Astra na ulici Osvoboditelů taneční tábor. Na táboře se sešla samá šikovná děvčata, kterým se věnovaly tři lektorky tanečnice. V pondělí se děti učily společnou choreografii se všemi lektorkami na letní hit "Con Calma". V úterý si děti vzala na paškál Lucinka, která je zasvětila do tajů práce s mažoretkovou hůlkou. Ve středu se děvčatům věnovala Valča, se kterou si děti zatancovaly pohodový street dance. Čtvrtek se nesl v duchu aerobiku s lektorkou Klárkou, která dětem ukázala také kouzlo pomponů, jež používají roztleskávačky.Poslední táborový den děti čekala čokoládová zmrzlina a vystoupení pro rodiče. Malé tanečnice rodičům ukázaly nejen to, co se za celý týden naučily, ale také to, co si ve skupinách připravily samostatně.
Děkujeme jednadvaceti dětem za účast, děkujeme rodičům za milé dárky pro lektorky a v neposlední řadě děkujeme vedoucím za celotýdenní péči.
Těšíme se na příští rok! Za táborový tým,

Iva Vladíková

⇒ POKUD SE TI LÍBILO NA TÁBOŘE, PŘIDEJ SE K NÁM VE ŠKOLNÍM ROCE! RÁDY TĚ UVÍTÁME!
 • BILBERRIES PŘÍPRAVKA – STREET DANCE A ZUMBA
  • lektorka Valča se těší každý čtvrtek od 15.30 do 16.30 hod
  • pro děti od 7 do 10 let, 1500,- na školní rok
 
 • AEROBIK A ROZTLESKÁVAČKY
  • lektorka Klárka se těší každou středu v 15.00 až 16.00 hodin v aerobiku a od 16.00 do 17.00 hod v roztleskávačkách
  • pro děti od 7 do 12 let, 1500 Kč na školní rok
 
 • MAŽORETKY
  • OBSAZENO